Szukaj

O mnie

Cześć, jestem Ania!

Założyłam tego bloga po to, by pokazać Wam, że nigdy nie jest za późno na zmiany. Ja kilka lat temu wywróciłam moje życie do góry nogami i wciąż je zmieniam, wciąż ryzykuję, próbuję, działam, by było jeszcze lepiej, by było tak, jak zawsze chciałam.

Jestem dziennikarką, która nigdy nie miała nic wspólnego ze sportem. Od najmłodszych lat kochałam trzy rzeczy: książki, wino i imprezy. Nie rozstawałam się z papierosem, bo jak sama mówiłam: „Ja po prostu to lubię”. Któregoś dnia coś strzeliło mi do głowy i zapisałam się na siłownię. Rzuciłam palenie, zaczęłam zdrowo się odżywiać, a dwa lata później nawet biegać!

W 2012 roku przebiegłam swój pierwszy maraton (3:58), rok później poleciałam w Berlinie (3:37), a potem zakochałam się w biegach górskich. Uwielbiam podróżować, więc najchętniej w wolnym czasie latam po świecie i biegam. Startowałam w zawodach na Islandii, Cyprze, we Włoszech, w Holandii, Wielkiej Brytanii, Czechach. A w górach szalałam na Maderze, w Szwajcarii, w Niemczech. Truchtałam nawet na Grenlandii ale to już w dwupaku, bo właśnie przyszedł na świat mój pierwszy potomek!

DSC02767

Przez całą ciążę byłam aktywna, skupiłam się na marszobiegach, jodze i treningu funkcjonalnym w domu. Oczywiście wszystko pod kontrolą położnych. Okazało się, że to świetny czas i jeśli wszystko przebiega bez komplikacji, to za zgodą lekarza można być aktywną i zdrową mamą:)

11220790_1003272116361491_7640451718114968393_n

Dzięki mojej miłości do biegania rok temu poznałam świetnego faceta, który dzisiaj jest moim narzeczonym. Razem biegamy, podróżujemy, gotujemy smacznie i zdrowo, robimy wszystko, by żyło nam się jak najlepiej. I o tym jest ten blog, bo Ty też możesz wywrócić swoje życie do góry nogami. Działaj!

img_0291